InnovateMTA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza

3 posters

Go down

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza Empty [Gastronomia] The Well Stacked Pizza

Pisanie by Marcelek Pon Sty 20, 2020 3:06 pm

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza QYcxKCG

The Well Stacked Pizza - To otworzony u schyłku lat 80'tych lokal  ,którego założycielem był Charlie Fox. Po bankructwie lokalu zaopiekowała się nim młoda inwestorka Nicki Sparks. Świat pizzy przeszedł gruntowny remont po ,którym Nicki chce na nowo ożywić ten lokal. Kobieta po zdobyciu bagażu doświadczeń odłożyła trochę pieniędzy na otwarcie swojego własnego lokalu jakim ma być The well stacked pizza. Fast food charakteryzuje wyśmienita pizza ,która podawana jest w godzinach 16:00 - 23:00, lecznie tylko to znajduje się w menu. Od początku renowacji budynku lokal zebrał rzesze fanów oraz przeciwników. Pizzeria charakteryzuje się swoją rozpoznawalnością wśród konkurencji oraz dowozami pod dom.

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza Dmz0cJk

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza 0VnxHkh

(Siema, prezentuje wam mój plan na biznes. Będzie to po prostu zwykła pizzeria ,która mam nadzieję przetrwa jak najdłużej. Postać Nicki będzie kreowana od początku w stronę gastronomii. W projekt mam zamiar poświęcić bardzo dużo czasu żeby wypadł jak najlepiej. No i oceniajcie)

Marcelek

Liczba postów : 1
Join date : 20/01/2020

Powrót do góry Go down

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza Empty Re: [Gastronomia] The Well Stacked Pizza

Pisanie by Cebulqa Pon Sty 20, 2020 3:33 pm

Do wglądu.
Cebulqa
Cebulqa
Admin

Liczba postów : 7
Join date : 19/01/2020
Skąd : Warszawa

https://innovatemta.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza Empty Re: [Gastronomia] The Well Stacked Pizza

Pisanie by Placok Pon Sty 20, 2020 10:31 pm

Piękna, przejrzysta aplikacja. Na tak.

Placok

Liczba postów : 2
Join date : 20/01/2020

Powrót do góry Go down

[Gastronomia] The Well Stacked Pizza Empty Re: [Gastronomia] The Well Stacked Pizza

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach